Posłuchaj Pyzy #2 albo o jesieni, skandalach i niezapomnianej kresce

Dźwiękowe specjały Pyzy
Dźwiękowe specjały Pyzy
Posłuchaj Pyzy #2 albo o jesieni, skandalach i niezapomnianej kresce
/

Gotowi? Przyszedł czas na drugi odcinek. 

Ale najpierw chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za ciepłe słowa po pierwszym odcinku i za wszystkie uwagi. Będę nad nimi pracować – zarówno jeśli chodzi o to, żeby mówić wyraźnie, żeby dźwięki dodatkowe nie zagłuszały mnie ani nie powodowały, że podskakujecie z przestrachu (Domownik mruczy co prawda, że u niego w słuchawkach wcale nie było za głośno, ale przyjmuje równocześnie wszystkie techniczne zastrzeżenia i mamy oboje nadzieję, że tym razem jest już nieco lepiej), jak i o to, żeby poruszane tematy były dostatecznie różnorodne.

Mnie mrozi nieco przełączanie się z języka na język i nie wiem, jak to rozwiązać (przy anglojęzycznych tytułach trochę nieuniknione, ale mam wrażenie, że za każdym razem brzmię inaczej – wszystkie porady, jak to robić nieco bardziej gładko, przyjmę chętnie!), ale poza tym sama prawda: koc, latarka do roweru i mikrofon to moi najbliżsi przyjaciele przy nagrywaniu.

Jeśli interesuje Was konkretne miejsce, podaję „przedziałki”:
segment 1 (jesienne czytanie): 0:39-3:00
segment 2 (Nagroda Bookera 2019): 3:01-11:30
segment 3 (rola ilustratora w życiu czytelnika – o powieści Magdy Lei z ilustracjami Bohdana Butenki): 11:31

Jak zwykle z chęcią pogadam o wszystkim, więc piszcie śmiało! Odcinków można też posłuchać na Spotify, na inne platformy będziemy pewnie z Domownikiem ekspandować, ale raczej powoli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.