Sceny z życia książek #8 albo książka, która wpadła w nieodpowiednie towarzystwo

Dawno niewidziane z powodu końców miesiąca i długich weekendów sceny z życia książek.


Sami wiecie jak to jest: na pozór wszystko pasuje, a potem nagle okazuje się, że jednak to nie było to towarzystwo, w którym było Wam dobrze. Bo przecież niby podobne, niby okej, a jednak czuło się, że się nie pasuje, że się jest nie na temat, że coś tam jakby uwiera. A jednak stało się czas jakiś przy innych, bo co: tak samemu pod ścianą stać? Smutno.
Książkom też się najwidoczniej zdarza.
____________________
Słuchajcie, i takie małe ogłoszenie: ponieważ maj sprzyja, znowu ruszam wędrować. Czy będzie na tych wędrówkach internet? Nie wiem jeszcze. Liczę, że tak. Ale gdyby nie, to po prostu przeczytam i odpowiem na wszystkie wasze komentarze dopiero w piątek. Postaram się kilka notek w zapasie przygotować, ale może być tak, że będą na przykład trzy zamiast pięciu.

Comments

  1. Post
   Author
   admin

   U mnie podobnie, choć nie na każdym regale i nie zawsze, czasem wpadam w szał porządkowania: aktualnie ulubionym moim sposobem jest układanie rozmiarami (przykład ze zdjęcia to akurat nie kwestia rozmiaru ale mylny tytuł stojący obok autorów faktycznie, hm, angielskich ;)).

  1. Post
   Author
   admin

   Mnie się to często jednak nie udaje (zwłaszcza jak chcę szybko wypakować przybyłe książki). Ale później staram się to porządkować :).

 1. bukowyzwierz

  U mnie ostatnio leżą jak je położę. Mam takie regały, że ustawianie książek tematycznie, czy autorami jakoś nie sprzyja, a przestawiać nie lubię.

  1. Post
   Author
   admin

   Tak, tak, zdarzają się nawet całe regały takich książek spod znaku "kiedyś to na pewno uporządkuję, a teraz sobie stójcie" ;).

 2. Beata P.

  Piękne:P
  Nawet jeśli nie będzie internetu…to nic. Takie wędrowanie jest ważniejsze. Zwłaszcza wędrowanie majowe. Poza tym na szczęście i tak do nas wrócisz;)

  1. Post
   Author
   admin

   Dzięki ;).
   Ano, wróciłam! A wędrowanie majowe (przy takiej cudownej pogodzie, jaka mi się trafiła) — bezcenne, to prawda :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.