Sceny z życia książek #3 albo Nocne życie książki

Co Wam mogę powiedzieć. Może to, że tym razem jakość zdjęcia jest zamierzona, a nie pozostawiona czystemu przypadkowi i ogólnemu rozchwierutaniu, jakie przy robieniu zdjęć mi towarzyszy?

A wynika to z prostego faktu, że książkę przyłapałam na wymykaniu się w nocy przez balkon. Tak, tak, moi drodzy — w tym wypadku to akurat bardziej była północ niż południe. Myślę, że ucieczkę spowodowało to, że od wiosny jestem pewna, że już-już sięgnę po nią i przeczytam, podczas gdy to już-już rozciąga się na coraz dłuższy okres czasu. Musiała się biedna zniecierpliwić i poszła szukać bardziej przyjaznego domu. Na szczęście dała się przebłagać i wróciła, ale myślę, że będę musiała położyć ją bardziej na widoku, żeby mi przypominała o owym już-już, żeby faktycznie było już-już.

Comments

  1. Post
   Author
  1. Post
   Author
   admin

   Co stanowczo tylko dowodzi, że kot zdecydowanie za często i za długo przesiaduje na tym regale, dzieląc się z książkami swoimi przemyśleniami! 😉

  1. Post
   Author
   admin

   Myślę, że ta jedna ucieka, bo ciągle jej powtarzałam, że zaraz ją przeczytam. Innym nic nie mówię, więc stoją sobie cierpliwie ;).

  1. Post
   Author
   admin

   O, z gatunku "uciekających" (że nigdy ich nie ma na półce), to dodałabym jeszcze "Lato" Tove Jansson, ciągle komuś pożyczane ;).

  1. Post
   Author
 1. włóczykijka

  moich wiele protestuje!jakiś powszechny bunt.wszędzie wędrują.no a przecież,jak głosi stare porzekadło-wszędzie dobrze,ale w domu najlepiej.przemówić sobie nie dadzą do rozsądku!tylko by się wymykały…

  1. Post
   Author
   admin

   Może to wiek, jeśli to nowości, to chcą się wyszumieć, te starsze przeżywają może kryzys wieku średniego, a książki-emerytki postanawiają zwiedzać świat ;)?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.